Muilai

kokosasKOKOSŲ MUILAS

Natūralus išskirtinės kokybės kokosų muilas pagamintas iš natūralių žaliavų šaltuoju būdu, išsaugant geriausias visų komponentų savybes. Šalto spaudimo nerafinuotas kokosų aliejus drėkina, minkština ir saugo nuo išsausėjimo Jūsų odą, švelniai ir natūraliai kvepia kokosais.

 

AVOKADŲ MUILAS

Avokado muilasŠis išskirtinės kokybės muilas pagamintas iš natūralių žaliavų šaltuoju būdu, išsaugant geriausias visų komponentų savybes. Šalto spaudimo nerafinuoti avokadų ir sezamo aliejai drėkins, minkštins ir saugos nuo išsausėjimo Jūsų odą. Jūsų oda bus ir švari, ir apsaugota..

Naujiena!

MEDETKŲ MUILAS

Ypač švelnus bekvapis muilas, kurio pagrindą sudaro medetkų aliejus, gautas iš vaistinių medetkų žiedų maceracijos būdu genetiškai nemodifikuotų sojų (Glycine max) aliejuje. Medetkos nuo seno naudojamos jautrios, probleminės, į uždegimus linkusios odos priežiūrai.

 

AROMATINIAI MUILAI

Aromatinis baltas muilas - pagamintas palmių aliejaus pagrindu. Šis muilas neturi jokio pašalinio kvapo, gerai putoja. Tai grynai augalinis muilas, kuriame nėra jokių gyvulinės kilmės komponentų.Siūlome išskirtinės kokybės muilus, pagamintus iš natūralių žaliavų šaltu būdu, išsaugant visas geriausias komponentų savybes. Muilų sudėtyje yra iki 3 % natūralių eterinių ir iki 4 % natūralių augalinių kosmetinių aliejų (migdolų, kviečių gemalų, simondsijų, vynuogių kauliukų).
Kiekvienas eterinis aliejus suteikia muilui savo savybes, o augaliniai aliejai drėkina, minkština ir maitina jūsų odą.

Naujiena!

ROZMARINŲ MUILAS

Kokybiškas, iš natūralių žaliavų pagamintas muilas, praturtintas rozmarinų eteriniu aliejumi. Tonizuoja, suteikia energijos ir žvalumo, dezinfekuoja, todėl juo ypač malonu pradėti dieną.

 

ARBATMEDIS

Su natūraliu arbatmedžių eteriniu aliejumi bei kviečių gemalų ir  migdolų augaliniais-kosmetiniais aliejais.


LEVANDA

Su natūraliais leandų, Martinio citrinžolių eteriniais aliejais bei migdolų,  vynuogių kauliukų augaliniais-kosmetiniais aliejais.

 

CITRUSINIS

Su natūraliais apelsinų, greipfrutų, citrinų eteriniais aliejais bei migdolų ir vynuogių kauliukų augaliniais-kosmetiniais aliejais.


KEDRAS

Su natūraliais atlasinių kedrų, pušų eteriniais aliejais bei migdolų ir vynuogių kauliukų augaliniais-kosmetiniais aliejais.

MĖTA

Su natūraliais mėtų, eukaliptų eteriniais aliejais bei migdolų ir kviečių gemalų augaliniais-kosmetiniais aliejais.


EGZOTIKA

Su natūraliais  ylang-ylang,  sandalmedžio W.I., bergamočių eteriniais aliejais bei migdolų ir kviečių gemalų augaliniais-kosmetiniais aliejais.