Baziniai aliejai

Simondsijų ir makadamijų nerafinuotų aliejų mišinys

Botaninis pavadinimas: Simmonsia Chinensis, Macadamia Ternifolia

Augalo dalis: Vaisiai

Gavimo būdas: Šaltas spaudimas


Jūsų odos ir plaukų priežiūrai siūlome išskirtinės sudėties grynų simondsijų ir makadamijų aliejų mišinį, kuris gerai įsiskverbia į odą, ją drėkina, maitina, minkština ir saugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Simondsijų ir makadamijų aliejų derinys aprūpina odą naudingosiomis medžiagomis iš abiejų aliejų – riebiosiomis rūgštimis, mineralinėmis bei biologiškai aktyviomis medžiagomis, vitaminais.

Šis mišinys rekomenduojamas odos apsaugai ir nuo UV spindulių, taip pat nuo šalčio, vėjo poveikio.  Be to, jis naudojamas ir po saulės vonių kaip  drėkinanti, maitinanti priemonė. Pasižymi ilgalaikiu poveikiu, skatina odos atsinaujinimo procesus. Padeda atkurti odos elastingumą ir stangrumą, oda darosi lygesnė ir sveikesnė. Šį aliejų galima naudoti ir ypač jautrios, probleminės odos priežiūrai. Tinkamas ir  plaukų priežiūrai – juos drėkina, suteikia sveiką blizgesį, maitina ir apsaugo nuo aplinkos poveikio.

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.