Baziniai aliejai

ŠILKINIS aliejų mišinys kūnui


Ekologiško kakavos sviesto pagrindu sukurtas mišinukas ŠILKINIS (kakavos sviestas, arganų, makadamijų, simondsijų šalto spaudimo aliejai). Šis turtingos sudėties mišinys suteiks odai visų  trijų aliejų ir sviesto naudingąsias medžiagas.

Mišinys „Šilkinis“  patogesnis naudoti, nes lengviau išsilydo ant odos ir greičiau įsiskverbia į ją, negu grynas kakavos sviestas. Dėl savo išskirtinės sudėties ir savybių mišinys gerai prasiskverbia į giluminius odos sluoksnius, padeda atkurti odos elastingumą ir apsauginį sluoksnį bei apsaugoti  ją nuo senėjimo ir išsausėjimo. Rekomenduojamas ne tik odai minkštinti, drėkinti, maitinti, bet ir strijų susidarymo prevencijai bei celiulito profilaktikai. Puiki priemonė atpalaiduojančiam, odą atnaujinančiam masažui.

Natūralus produktas be jokių priedų.

VISI AUGALINIAI ALIEJAI GERIAUSIAI SUSIGERIA Į DRĖGNĄ ODĄ.

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.